DİJİTALLEŞME SÜRECİNDE KURUMSAL KİMLİK

Markanız ile kurumsal kimliğiniz ne kadar tutarlı?

Dijitalleşmenin beraberinde getirdiği birçok yenilik mevcut. Artık insanlar yeniliği ve değişkenliği modern dünyanın standardı olarak kabul etmeye başladı. Burada önemli olan faktör ise bu farklılıkları hayata geçirirken kendi kurumsal kimliğini bozmadan doğru değişim ve yenilik adımlarını atmak oluyor.

Öz benliğinize uygun bir logo tasarımı ilk kurumsal adım olarak kabul edilebilir. Burada logo sizin ana göstergenizdir. Ama pazarlama stratejisi ile kurumsal bütünlüğü yakalamak kullanıcılar açısında logoya yönelik bakış açılarını ve kalite ölçülerini belirliyor. Bu bakımdan logonuz ve sizi temsil eden göstergeleriniz, renk seçiminiz, dijital yüzünüz, web site tasarımınız ve reklamlarınız gibi tüm kurumsal hareketlerinizin bütünlüğü dijitalleşme sürecinde kurumsal kimliğinizi oluşturuyor.

Tüketici alışkanlıklarını sadece stabil veriler veya gözlemler üzerinden değerlendirmek üst düzey bilgiye ulaşmakta ve hakikatı çözümlemekte yetersiz kalacaktır. Burada önemli olan ölçümlerden biri de tüketim toplumu bilincine hakim sosyolojik unsurları ayırt edebilmek ve şirket vizyonuna uygun planlamalarda bulunabilmek olacaktır.

BİS Ajans kurumsal kimlik oluşumlarında bu önemli faktörleri uzman ekiplerininin çözümlemeleriyle karşınıza sunuyor.

BİS AJANS Software & Digital

Kurumsal devamlılık anlayışımız ve üst düzey kalite prensibimiz ile hareket ederek müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözüm önerileri sunmaktayız.

Uzman ekibimiz ve güçlü altyapımız ile profesyonel çözüm hizmeti almak için BİS her zaman yanınızda.