Basılı mı Dijital mi? Konumunuzu Belirleyin.

Geleceği düşünerek adımlar atın ama günümüzden uzaklaşacak kadar uzun olmasın.

Bu, mevcut kullanıcı kitlenizi kaybetmemek için önem verilmesi gereken kriterlerden biri olmalıdır. Dünya hızla dijitalleşiyor ama hedef kitlenizi iyi tanımanız gerekiyor. Böylelikle ölçüyü korumanız gerekmektedir.

Basılı materyaller uzun yıllardır sektörün en önemli duyuru ve reklam alanını oluşturmaktaydı. Web 2.0’ın hayatımıza dahil olması ve beraberinde gelişen dijital medya ve yönelimler günümüzde basılı iletişimi “görünürde” oldukça azlattı. Bu bakımdan şirketler dijitalleşme yönünde önemli değişiklere gitti.

Bir örnek üzerinden hareket edebiliriz. Basılı kartvizitler, afişler, tanıtımlar ve kılavuzlar yerini QR kod okumalar ve web linkleri ile dijital ortamlara bırakıyor. Bu durumu çevre kirliliğini önlemede ve emisyon değerlerini korumada da önemli bir adım olarak okumak gerekiyor. gelişmiş ülkelerde dijitalleşme oranı ve kullanıcı deyenimleri takip edildiğinde dijitalleşme oldukça uygulanabilir bir adım olarak görülebilir. Sizin uygulayacağınız bir dijitalleşme pratiğinin hedef kitlenizin yüzde yüzünü kapsıyor mu? bu sorununun cevabı evet ise dijital, kararsızım veya hayır ise hem dijital hem de basılı ürünleri tercih etmenizde fayda sağlayacaktır. Bu iş standartlarınız için gerçekçiliği doğru analiz etmenizde oldukça önemli olacaktır.

BİS AJANS Software & Digital

Kurumsal devamlılık anlayışımız ve üst düzey kalite prensibimiz ile hareket ederek müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözüm önerileri sunmaktayız.

Uzman ekibimiz ve güçlü altyapımız ile profesyonel çözüm hizmeti almak için BİS her zaman yanınızda.